Maikuus alanud turvafondi kampaania Facebooki keskkonnas on selleks korraks lõppenud ning 4000 eurose toetuse saab endale Türi-Alliku lasteaed. Võidetud toetussumma eest ehitatakse jõe äärde uus piirdetara ning muudetakse turvalisemaks mänguala..

Kokku esitati laste turvalisuse tõstmiseks 83 taotlust, neist 20 pääses finaali lõpphääletusele ning hääli sai anda kuni tänaseni. Hääletus oli väga pingeline ning selle lõppedes oli Türi-Alliku lasteaial 3738 ning Luke küla mänguväljakul 3725 häält.

Türi-Alliku lasteaed soovib toetussumma eest rajada Pärnu jõe kaldale piirdetara, et lapsed omapäi jõeäärde ei satuks. Samuti soovivad nad laste mänguala turvalisemaks muuta.

If Kindlustuse kommunikatsioonijuhi Rain Porsa sõnul laekus tänavu rekordarv taotlusi ning see näitab, et meil on laste turvalisuse kohapealt veel palju ära teha. „Laste turvalisus on meid kõiki puudutav teema ning sellesse panustamine meie südameasi. Turvafondi kampaania eesmärk oli panna inimesi enda ümber märkama vajakajäämisi, mis puudutavad meie kõige väiksemaid. Kena on näha, et inimesed hoolivad ning jätkame kindlasti sarnaste aktsioonide korraldamist ja loodame, et ka teised ettevõtted ulatavad õiges kohas üha pikema abikäe,“ lisas Porss.