Otsime ÕPPEALAJUHATAJAT Kesklinna õppekohta (1,0 ametikohta)

• kõrgharidus;
  • pedagoogilised ja juhtimiskompetentsid;
  • väga hea organiseerimis-, analüüsi- ja otsustusvõime;
  • pingetaluvus;
  • suhtlusoskus, meeskonnatöövõime, positiivsus ja järjekindlus.

Soovitav on haridus ja/või töökogemus alushariduse valdkonnas.

Tähtajatu tööleping, tööle asumine august 2019.

ning MUUSIKAÕPETAJAT Türi-Alliku õppekohta (0,5 ametikohta, tähtajaline leping 1 aastaks)

• kõrgharidus;
  • pedagoogilised kompetentsid;
  • muusikaalane kõrgharidus ja/või töökogemus muusikaõpetajana;
  • suhtlusoskus, meeskonnatöövõime, positiivsus.

Tähtajaline tööleping, 26. august 2019 – 5.  juuni 2020.

Esitatavad dokumendid:

• kandideerimisavaldus;
  • elulookirjeldus;
  • haridust tõendavate dokumentide koopiad;
  • muud kandidaadi poolt oluliseks peetavad dokumendid.

Dokumendid saata hiljemalt 7. juuliks 2019 aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või Tehnika tn 12, Türi 72213 Järvamaa. Lisainfo: Sirle Võtti, tel 5648 7855, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Otsime ka MAJAHOIDJAT Kesklinna õppekohta (0,75 ametikohta)

Peamised tööülesanded:

• Kesklinna lasteaia territooriumi igapäevane korrashoid sh muruniitmine ja lumetõrje (asfaltteedelt lükataks lumi traktoriga)
  • territooriumil oleva haljastuse hooldamine
  • õppehoone hommikune avamine

• täpsus, kohusetundlikkus, koostöövalmidus
  • valmisolek teha füüsilist tööd välitingimustes

Tähtajatu tööleping, tööle asumine august 2019.

Sooviavaldus saata 10. juuliks aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või Tehnika tn 12, Türi 72213. Lisainfo: majandusjuhataja Liina Vaba, tel 53363908.

Kolmapäeval, 22. mail kell 17.00 toimub Türi laululaval Kirsiõie liikumispidu. Peol esinevad kõikide rühmade lapsed, esinemistele järgneb matk/jooks ümber järve.

Kõige olulisemad on kahtlemata meie lõpupeod:

24. mail kell 16.00 - Lokuta maja Sajajalgsete ja Mesimummide lõpupidu

30. mail kell 16.00 Türi-Alliku Mesimummude lõpupidu

31. mail kell 16.00 Kesklinna Vikerkarude ja Kaisukarude lõpupidu Kultuurikeskuses

Enne lõpupidusid toimub 22. mail kell 17.00 Türi Lauluväljakul Kirsiõie liikumispidu, kus kõik rühmad esinevad tantsukavadega ning pärast seda minnakse koos vanematega ümber järve matkale.

Projektis "Türi lasteaia loodusõppeprogrammid 2018.-19. õppeaastal"" osaleb kogu lasteaiapere 17 rühmaga.  Sõimerühmadel ja nooremadel rühmadel käis külas Polli talu loomaaed, kes tutvustas kitse, poni ja küülikut. Paar rühma tutvuvad alpakadega Wile farmis Poakal. Vanemad rühmad osalevad Huvitava Bioloogia Kooli programmides "Metsloomad", "Põnev putukamaailm", "Talvised linnud" ja "Kevadlilled ja liblikad". Kaks rühma sõidab Puhta vee teemaparki, et uurida putukamaailma ja elu tiigis. Üks rühm suundub Mukri rabasse looduskooslust avastama.

Vahetud kogemused ja elamused õpetavad tundma loodust, loomi ja loodushoidu ning innustavad looduse vastu huvi tundma. Projektitaotluse rahastas Keskkonnainvesteeringute Keskus, millest õppeprogrammidele kulub 1960 eurot ja transpordile 547,68.

Sa saad tutvuda päkapikkude tööruumidega ja ise kaasa lüüa nende tegemistes.

Näed ja kuuled, millega tegelevad päkapikud Troll ja Nääps.

Miks Tarkur pahandab ja mida ta jälle katsetab?

Mille üle rõõmustab Eputrilla?

Sul on au laulda koos Päkapikkude ülemaga.

Hoolsal ja usinal vaatlemisel võib leida mitusada aastat vanu päkapikkude jälgi.

Kohtumiseni Lokuta Päkapikkude Salakambris.

Aeg eelnevalt broneerida päkapikk-giid Nääpsu juures-5684 4467!

Alamkategooriaid

Lokuta maja uudised